Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 16.03.2012, 13:08
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle? Valckx sprowadzajac takich a nie innych graczy zrobil z tej ekipy ligowego szaraka zespol ze srodka tabeli juz nawet nie wspominam ze proprorcje w druzynie miedzy obcokrajowcami a Polakami sa chore a ten zespol nie ma zadnej stabilizacji bo w lecie leci polowa druzyny wy nie widzicie problemu tylko powtarzacie ze Valckx jest swietnym fachowcem bo kupil nam Meliksona, ze ci pilkarze zdobyli mistrzostwo. Zdobyli rok temu a dzisiaj najwyrazniej albo tak podniosl sie poziom ligi albo tak obnizyli loty. To dlaczego wobec tego nie bylo wzmocnienw zimie?. Napiszecie pewnie bo ni ma piniendzy, a co ma taki Ruch Chorzow albo Korona? Jeszcze mniej albo prawie nic a zakontraktowali paru zawodnikow i dzisiaj po Legii graja najlepsza pile w Polsce. Valckx do zwolnienia jak dla mnie
Jak myślisz, dlaczego nie było wzmocnień?Mała podpowiedź.Tego czego w klubie nie ma,nosi się najczęściej w portfelu .

(Nie, to nie prezerwatywy)
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 16.03.2012 o godz. 13:10.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując