Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1353
Stary 16.03.2012, 12:58
Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle? Valckx sprowadzajac takich a nie innych graczy zrobil z tej ekipy ligowego szaraka zespol ze srodka tabeli juz nawet nie wspominam ze proprorcje w druzynie miedzy obcokrajowcami a Polakami sa chore a ten zespol nie ma zadnej stabilizacji bo w lecie leci polowa druzyny wy nie widzicie problemu tylko powtarzacie ze Valckx jest swietnym fachowcem bo kupil nam Meliksona, ze ci pilkarze zdobyli mistrzostwo. Zdobyli rok temu a dzisiaj najwyrazniej albo tak podniosl sie poziom ligi albo tak obnizyli loty. To dlaczego wobec tego nie bylo wzmocnienw zimie?. Napiszecie pewnie bo ni ma piniendzy, a co ma taki Ruch Chorzow albo Korona? Jeszcze mniej albo prawie nic a zakontraktowali paru zawodnikow i dzisiaj po Legii graja najlepsza pile w Polsce. Valckx do zwolnienia jak dla mnie
Odpowiedz cytując