Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 16.03.2012, 12:10
Jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić współpracę dotychczasowego dyrektora sportowego z nowym wiceprezesem ds. sportowych. Czy te stanowiska są równorzędne? Bednarz jako członek zarządu jest w hierarchii nad Stanem - tak myślę. Czyli to degradacja dla Holendra. Bednarz ma pomysł na współpracę ale to nie znaczy, że Stanowi jego pomysł się spodoba. Obawiam się, że nie. Sytuacja się zrobiła bardzo nieciekawa. Basałaj też sobie znalazł odpowiedni czas na dymisję - nie ma co.

Wolfy czyżbyś przewidział obecną sytuację i został zmieszany z błotem na forum? Bo takiego volta to chyba nikt się nie spodziewał.

Jeszcze jest jedna kwestia. Iwan w jakimś artykule ostatnio stwierdził, że takie akcje w klubie zdarzają się jak BC nie ma w pobliżu i teraz jest też poza krajem na dłuższy czas. Czyli kto miesza zarząd, rada nadzorcza? Bo ja już cały głupi jestem.

edit: na stronie głównej właśnie przeczytałem artykuł, który rozwiewa moje wątpliwości i nie wierzę żeby Stan u nas został.
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 16.03.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując