|
Senior Member
Offline
|
#1349

16.03.2012, 12:06
|
Tominho napisał(a): 
Zaginione pytanie z wywiadu:
Redaktor M. Górski: Panie wiceprezesie jak spędza Pan czas od momentu nieudanej przygody pucharowej z Levadią Tallin?
Jacek Bednarz: http://www.youtube.com/watch?v=MGmAfxakGZk
Dziękuję za rozmowę.
|
|