Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
7056
16.03.2012, 11:58
"Kamilek niech nie pajacuje, bo Ci piłkarze co teraz są osiągnęli porównywalny sukces do tego sprzed 9-10 lat."
Ja bym to raczej nazwał fuksem stulecia...
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77