Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7055
Stary 16.03.2012, 11:51
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy wywiad z Kosowskim http://belchatow.przegladsportowy.pl...602,1,715.html

Kamil Kosowski : Życzę Wiśle, żeby w nowym sezonie przyszli tam tacy zawodnicy, jak my przed laty, którzy spełniali marzenia, zakładając koszulkę tego klubu.
Kamilek niech nie pajacuje, bo Ci piłkarze co teraz są osiągnęli porównywalny sukces do tego sprzed 9-10 lat.
Odpowiedz cytując