Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2012, 11:46
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
moja córka chodzi do przedszkola państwowego ,czyli samorządowego ,od kilku miesiecy dzieja sie jaja ,jest w 4 ostatniej grupie czyli zerówka ,poobcinali etaty nauczycielom wiec rano idą na 2 godzinki do 1 grupy do maluchów potem od 10 jest ich pani ale tylko do 13 bo jej etat obcięli wiec idą znowu o 13 do troche starszej 2 grupy ,a gdzie edukacja i program ,to samo w innych grupach 3 grupa do 2 itd ,nie długo jedna grupę zrobią od 3 do 6 lat ...paranoja władz miasta
nie mowiac o likwidacji stołówek w szkołach ...sa nierentowne ,lepiej dać zarobić zewnetrznym firmom cateringowym które gotują h.. wie co i z czego ,poza tym muszą to dowiez ,ok bedzie taniej moze lepiej ,nic podobnego obiady będą droższe wiec jaki to ma cel ?
ŚWIĘTA PRAWDA!!!

Dlatego trzeba pokazać swój sprzeciw w tych pseudo-zmianach-na dobre w edukacji!!!

A przede wszystkim doprowadzić do dymisji Pani vice-Prezydent Okońskiej, która ma spory udział w tej akcji... :/



Odpowiedz cytując