Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.03.2012, 09:00
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
@Pablo, dzięki za miłe słowo.

Ale jako taki bar tam funkcjonuje?

Swoją drogą czekam na wieżowiec z prawdziwego zdarzenia w Krakowie, żeby można było zjeść coś na prawdziwych wysokościach w moim mieście (vide Marriott w Warszawie, czy teraz Sky Tower we Wrocławiu)
Na szkieletorze miała być restauracja z panoramą wokoło.
Ładne widoki są również z Prestige'u na Jubilacie. (w środku również)
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując