Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.03.2012, 08:50
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Super temat.Sam go będę bacznie śledził.
Junior_Battle.
Można sobie tam wejść-nawet jest tam mała restauracyjka dla "myzyków" .Wjeżdasz windą na ostatnie piętro a pózniej już trafisz.Sęk w tym, że na zime chyba ją zamykają, ale kto wie czy już nie funkcjonuję.Warto sprawdzić, bo widoki zajebiste.
Szkoda, że nie można tam kupić np lampki wina bo miejsce na posiedzenie z kobietą jest wręcz idealne )
nie można wejsc
Odpowiedz cytując