Temat
:
Na dachach w Krakowie...
Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
5
16.03.2012, 08:50
Pablo84
napisał(a):
Super temat.Sam go będę bacznie śledził.
Junior_Battle.
Można sobie tam wejść-nawet jest tam mała restauracyjka dla "myzyków"
.Wjeżdasz windą na ostatnie piętro a pózniej już trafisz.Sęk w tym, że na zime chyba ją zamykają, ale kto wie czy już nie funkcjonuję.Warto sprawdzić, bo widoki zajebiste.
Szkoda, że nie można tam kupić np lampki wina bo miejsce na posiedzenie z kobietą jest wręcz idealne
)
nie można wejsc
Sialalalala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sialalalala
Znajdź inne posty napisane przez Sialalalala