Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.03.2012, 08:50
@Pablo, dzięki za miłe słowo.

Ale jako taki bar tam funkcjonuje?

Swoją drogą czekam na wieżowiec z prawdziwego zdarzenia w Krakowie, żeby można było zjeść coś na prawdziwych wysokościach w moim mieście (vide Marriott w Warszawie, czy teraz Sky Tower we Wrocławiu)
Odpowiedz cytując