|
@Pablo, dzięki za miłe słowo.
Ale jako taki bar tam funkcjonuje?
Swoją drogą czekam na wieżowiec z prawdziwego zdarzenia w Krakowie, żeby można było zjeść coś na prawdziwych wysokościach w moim mieście (vide Marriott w Warszawie, czy teraz Sky Tower we Wrocławiu)
|