Witam, jestem miłośnikiem panoram Krakowa, lubię obserwować go z góry, a jeszcze jak można coś dobrego przy okazji zjeść napić się to już w ogóle

Niestety w porównaniu z innymi miastami, takich miejsc w Krakowie jest bardzo mało a jeśli jest więcej to proszę o wskazanie !
Ja na razie odkryłem trzy:
ORANŻERIA, na dachu hotelu kossak
hotel Poleski ale raczej słaba wysokosc ;/
Bar na dachu akademii muzycznej, (był ktoś ? można sobie tam od tak wejść?)
