Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.03.2012, 08:13. Na dachach w Krakowie...
Witam, jestem miłośnikiem panoram Krakowa, lubię obserwować go z góry, a jeszcze jak można coś dobrego przy okazji zjeść napić się to już w ogóle Niestety w porównaniu z innymi miastami, takich miejsc w Krakowie jest bardzo mało a jeśli jest więcej to proszę o wskazanie !

Ja na razie odkryłem trzy:

ORANŻERIA, na dachu hotelu kossak


hotel Poleski ale raczej słaba wysokosc ;/



Bar na dachu akademii muzycznej, (był ktoś ? można sobie tam od tak wejść?)
Odpowiedz cytując