TymonPRO napisał(a):

Brożek ma mega pecha,Celtic akurat dobrze gra i napastnicy strzelają,dlatego Paweł nie dostaje szansy
Co do kadry Smudy
Jeleń w ostatnim meczu nie był nawet na ławce rezerwowych
Paweł to samo
PS: Szkoda że Paweł nie został wypożyczony do Wisły,bo u nas nie ma kto strzelać a on gole zawsze strzelał nawet jak był bez wielkiej formy
|
Ponoc miał propozycje z Deportivo i tamci chcieli go kupic po sezonie, gdyby awansowali.