Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7052
Stary 16.03.2012, 07:33
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Brożek ma mega pecha,Celtic akurat dobrze gra i napastnicy strzelają,dlatego Paweł nie dostaje szansy



Co do kadry Smudy

Jeleń w ostatnim meczu nie był nawet na ławce rezerwowych
Paweł to samo

PS: Szkoda że Paweł nie został wypożyczony do Wisły,bo u nas nie ma kto strzelać a on gole zawsze strzelał nawet jak był bez wielkiej formy
Ponoc miał propozycje z Deportivo i tamci chcieli go kupic po sezonie, gdyby awansowali.
Odpowiedz cytując