Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.03.2012, 07:31
adas123 napisał(a):Wyświetl post
.Zauważcie,że przestaliśmy partolić w obronie
Przestalismy? A ogladales mecz PP w Poznaniu? To co robili nasi obroncy to byla tragedia... fakt ze Lech ich nie wykorzystal nic nie usprawiedliwia...
Odpowiedz cytując