Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 16.03.2012, 01:02
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Basalaj to widział kiedy mu ma przelew na konto przyjść.

No i dziś ciekawa rozmowa na stronie stowarzyszenia.

Dla mnie gość który w Wiśle zapewniał to co dobry właściciel lokalu. Robił klimat w okół klubu, klimat centralnie dobry i pozytywny bez zbędnego słodkiego pierdzenia, tak nam dobrze znanego.
MatMario, przecież tam każdy ciągnie w swoją stronę. Jeden artykuł mówi jak fatalnie Wisła była zarządzana, a w drugim wypowiada się były prezes który twierdzi iż Wisła to dobrze zarządzany klub. Jak widać bąki dzielą się na te słodsze i na te bardziej klimatyczne oraz puszczają je więksi lub mniejsi populiści. To tak OT.

Odniosę się też do rzekomego odcinania kuponów i dbania o własny tyłek - to jakiś populizm i farsa.

Basałaj był na stanowisku manager'a, a u takich ludzi w takich firmach nie ma 'pensji' tylko jest kontrakt którym to jasno jest określone jakie kwoty, kiedy i za co są wypłacane, jakie kary są za zerwanie kontraktu (z obu stron). Mechanizm działania dobrze widać po kontraktach Roberta Maaskanta oraz np. ludzi którzy zarządzali Stadionem Narodowym. Pieniądze gwarantowane umową muszą być wypłacone. Podpisując kontrakt Bogdan już zarobił, kwestia była tylko jak dużo. Jakby patrzył jedynie na kasę od Cupiała (vide RM) to zapewne trwałby do końca kadencji.

IMHO Basałaj miał dość - jedyny powód jego rezygnacji. Słusznej zresztą.
Odpowiedz cytując