arti napisał(a):

|
Może nie wy.ebał go np. dlatego, żeby nie myśleć o tym, że płaci już nie jednemu, a dwóm Holendrom za zbijanie bąków i jeszcze ich następcom. Poza tym jakby skasował Stana w zimie to prysłyby wszelkie złudzenia nt. rzekomego szturmu na MP i potem znowu na LM = np. to, że karnetów na wiosnę sprzedałby tyle co kot napłakał.
|
wiesz co, zbijanie bąków to Ty zobaczysz już niedługo - kiedy Bednarz będzie ściągał zawodników na ostatnią chwilę. Pamiętasz, że Kirm przyszedł na 2-3 dni przed meczem z Levadią?
a szrot to zobaczysz jak Bednarz dwa wagony bramkarzy na testy zaprosi. Tak Ci się znudziło, że transfery były z góry zaplanowane i na czas (przed rozpoczęciem przygotowań a nie przed rozpoczęciem rozgrywek)?
Tylko głupi i dziennikarze się cieszą z tych zmian. Pierwsi bo zapomnieli w jak głębokiej dupie byliśmy w czasach Levadii i Karabachu, a drudzy bo będzie o czym pisać.