Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 15.03.2012, 21:02
arti napisał(a):Wyświetl post
Może nie wy.ebał go np. dlatego, żeby nie myśleć o tym, że płaci już nie jednemu, a dwóm Holendrom za zbijanie bąków i jeszcze ich następcom. Poza tym jakby skasował Stana w zimie to prysłyby wszelkie złudzenia nt. rzekomego szturmu na MP i potem znowu na LM = np. to, że karnetów na wiosnę sprzedałby tyle co kot napłakał.
Cóż. Polska myśl menedżersko-szkoleniowa wraca w pięknym stylu.
Cieszą się idioci. Reszta albo się już przyzwyczaiła i ma to gdzieś, albo ma ten etap dopiero przed sobą.

Zdrowia

Swoja drogą - nikt z tych co mi ubliżali nie znalazł w sobie odwagi żeby o sobie przypomnieć
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując