arti napisał(a):

|
Może nie wy.ebał go np. dlatego, żeby nie myśleć o tym, że płaci już nie jednemu, a dwóm Holendrom za zbijanie bąków i jeszcze ich następcom. Poza tym jakby skasował Stana w zimie to prysłyby wszelkie złudzenia nt. rzekomego szturmu na MP i potem znowu na LM = np. to, że karnetów na wiosnę sprzedałby tyle co kot napłakał.
|
Cóż. Polska myśl menedżersko-szkoleniowa wraca w pięknym stylu.
Cieszą się idioci. Reszta albo się już przyzwyczaiła i ma to gdzieś, albo ma ten etap dopiero przed sobą.
Zdrowia
Swoja drogą - nikt z tych co mi ubliżali nie znalazł w sobie odwagi żeby o sobie przypomnieć
