westersyl napisał(a):

Liczyłem tylko tą rundę.
Graliśmy jeszcze dwumecz w Lidze europy.
|
A ja zawsze patrzę po lidze, bo co z tego, że chłop zagra dwa świetne mecze w pucharach, skoro potem w lidze jest kicha i środek tabeli.
Zresztą, w tej chwili sobie przypomniałem, że Melikson jakieś pół rundy miał kontuzję, więc to tłumaczy biedę w statystykach.