Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17868
Stary 15.03.2012, 20:14
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Liczyłem tylko tą rundę.
Graliśmy jeszcze dwumecz w Lidze europy.
A ja zawsze patrzę po lidze, bo co z tego, że chłop zagra dwa świetne mecze w pucharach, skoro potem w lidze jest kicha i środek tabeli.
Zresztą, w tej chwili sobie przypomniałem, że Melikson jakieś pół rundy miał kontuzję, więc to tłumaczy biedę w statystykach.
.
Odpowiedz cytując