raindog napisał(a):

|
Fajny jest jeden komentarz na Facebooku odnośnie zatrudnienia Bednarza - coś w styl - Basałąj hipokryta, jeszcze dzisiaj mówił, że Bednarz nie będzie zatrudniony.
|
Może trzeba na tą wypowiedz spojrzeć z tej strony ,ze Basalaj nie chciał zatrudnić łysego i postawił ultimatum. Albo kolejny dupoliz i wazeliniarz w Wiśle albo ja. Bednarz przyszedł Basałaj odszedł. Nie zdziwił bym się gdyby teraz madziara zrezygnował z kasy jaką mu Wisła wisi w zamian za wyłączność na transfery do Wisły. SB-ek kapka ZNOWU ZACZNIE ROBIĆ SZEMRANE INTERESY A BC BĘDZIE ZADOWOLONY BO TEORETYCZNIE NIE ODDA 800 TYŚ EURO.