Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 15.03.2012, 19:29
raindog napisał(a):Wyświetl post
Fajny jest jeden komentarz na Facebooku odnośnie zatrudnienia Bednarza - coś w styl - Basałąj hipokryta, jeszcze dzisiaj mówił, że Bednarz nie będzie zatrudniony.
Może trzeba na tą wypowiedz spojrzeć z tej strony ,ze Basalaj nie chciał zatrudnić łysego i postawił ultimatum. Albo kolejny dupoliz i wazeliniarz w Wiśle albo ja. Bednarz przyszedł Basałaj odszedł. Nie zdziwił bym się gdyby teraz madziara zrezygnował z kasy jaką mu Wisła wisi w zamian za wyłączność na transfery do Wisły. SB-ek kapka ZNOWU ZACZNIE ROBIĆ SZEMRANE INTERESY A BC BĘDZIE ZADOWOLONY BO TEORETYCZNIE NIE ODDA 800 TYŚ EURO.
Odpowiedz cytując