Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 15.03.2012, 19:03
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Co w prostej linii prowadzi do pytania o sens kupowania karnetów i tym samym firmowania tego burdelu...
To jest inna sprawa, Kibic kibicem będzie na dobre i na złe.

Po za tym tu chodzi o to,że w klubie panuje chaos w którym właściciel nie może znaleźć odpowiednich ruchów do działania, 2 lata i ewolucja, wszystko jest robione na od....... się, burdelem są ludzie pracujący w klubie z właścicielem na czele który chce sukcesu od pstryk i jest, z żalem i przykrością się na to wszystko patrzy...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując