zybert77 napisał(a):

|
Co w prostej linii prowadzi do pytania o sens kupowania karnetów i tym samym firmowania tego burdelu...
|
To jest inna sprawa, Kibic kibicem będzie na dobre i na złe.
Po za tym tu chodzi o to,że w klubie panuje chaos w którym właściciel nie może znaleźć odpowiednich ruchów do działania, 2 lata i ewolucja, wszystko jest robione na od....... się, burdelem są ludzie pracujący w klubie z właścicielem na czele który chce sukcesu od pstryk i jest, z żalem i przykrością się na to wszystko patrzy...