Marszałek napisał(a):

|
Otóż to. Nie po to mówią o powiększeniu LM aby kopać się z drużynami z Polski, Estonii, czy innej Albani.
|
Gdyby mieli taką teorię to nie robiliby przecież ostatniej reorganizacji LM, gdzie aktualnie drużynom z Polski, Estonii czy Albanii jest łatwiej awansować. Inna sprawa, że te zespoły z tego nie korzystają, ale to już insza inszość.