Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19369
Stary 15.03.2012, 17:18
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Otóż to. Nie po to mówią o powiększeniu LM aby kopać się z drużynami z Polski, Estonii, czy innej Albani.
Gdyby mieli taką teorię to nie robiliby przecież ostatniej reorganizacji LM, gdzie aktualnie drużynom z Polski, Estonii czy Albanii jest łatwiej awansować. Inna sprawa, że te zespoły z tego nie korzystają, ale to już insza inszość.
Odpowiedz cytując