zybert77 napisał(a):

|
Co w prostej linii prowadzi do pytania o sens kupowania karnetów i tym samym firmowania tego burdelu...
|
Jak masz kasę, to chodź dla wspólnoty zwamej Wisła, bo Wisla to nie tylo kopacze, to przedewszystkim kibice, więc nie nazywaj naszego klubu "burdelem".Burdel jest pod drugiej stronie błoń