|
Wiadomo, że to ma być lepiej bogactwu i burżujstwu futbolowemu, a nie, że dla nas lepiej.
Dla Polaków byłoby najlepiej gdyby powrócić do starych pucharów: Europy, Uefa i Zdobywców Pucharów w formie "przegrywający odpada". W pierwszym grają mistrzowie, w drugim następne miejsca, a w trzecim wiadomo.
Jak bogactwo chce taplać się we własnym błocku, to mogą sobie zorganizować Wielkiego Szlema i cztery turnieje dwutygodniowe w roku w różnych krajach.
|