Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19368
Stary 15.03.2012, 16:50
Wiadomo, że to ma być lepiej bogactwu i burżujstwu futbolowemu, a nie, że dla nas lepiej.

Dla Polaków byłoby najlepiej gdyby powrócić do starych pucharów: Europy, Uefa i Zdobywców Pucharów w formie "przegrywający odpada". W pierwszym grają mistrzowie, w drugim następne miejsca, a w trzecim wiadomo.

Jak bogactwo chce taplać się we własnym błocku, to mogą sobie zorganizować Wielkiego Szlema i cztery turnieje dwutygodniowe w roku w różnych krajach.
Odpowiedz cytując