Teqcontroller napisał(a):

|
Wiecie co spinanie się co BB zrobił a co nie jest śmieszne, tu trzeba właściciela który ma jaja i który myśli o przyszłości, a BC myśli na tu i teraz, chciał Holendrów miał , chciał MP miał, chciał szrotem zdobyć LM, nie zdziałał, więc teraz trzeba wszystkich odpowiedzialnych wy.......ić, czyli norma. W tym klubie NIGDY nie będzie normalnie, a może być jeszcze gorzej...
|
Co w prostej linii prowadzi do pytania o sens kupowania karnetów i tym samym firmowania tego burdelu...