Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1321
Stary 15.03.2012, 16:37
Wiecie co spinanie się co BB zrobił a co nie jest śmieszne, tu trzeba właściciela który ma jaja i który myśli o przyszłości, a BC myśli na tu i teraz, chciał Holendrów miał , chciał MP miał, chciał szrotem zdobyć LM, nie zdziałał, więc teraz trzeba wszystkich odpowiedzialnych wy.......ić, czyli norma. W tym klubie NIGDY nie będzie normalnie, a może być jeszcze gorzej...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując