Przyjemnie sie gra Garbarnia ,po tym jak z Wisełką juz wygra sie wszystko

Na poczatek jest Leszczak,gwiozda Kasprzak,Grzesiak na obronie.
Wilka na PO z Sandecji i spokojnie mozna zrobic awans do 1szej ligi z 30pkt przewaga.
Zobaczymy co bedzie pozniej
