Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6223
Stary 15.03.2012, 16:16
Przyjemnie sie gra Garbarnia ,po tym jak z Wisełką juz wygra sie wszystko
Na poczatek jest Leszczak,gwiozda Kasprzak,Grzesiak na obronie.
Wilka na PO z Sandecji i spokojnie mozna zrobic awans do 1szej ligi z 30pkt przewaga.

Zobaczymy co bedzie pozniej
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując