|
Szkoda Stana. Chłop pewnie ,naiwnie, myślał ,że ma do czynienia z profesjonalistami ,którzy wiedzą czego chcą. Tymczasem szybko zorientował się ,że pracuje w domu wariatów , nie mającym kasy , zawieszonym w pozasystemowej próżni. Zresztą ,ja się zastanawiam po co w ogóle człowiek na etacie ,odpowiedzialny "za transfery" w Wiśle. Przecież tutaj wystarczy ktoś z ogłoszenia na kilka tygodni dwa razy w roku i po wszystkim. Taki "model organizacyjny" idealnie pasowałby do Wisły Kraków ,Cupiała.
Zmiany ,zmiany ,zmiany. Jeszcze tylko brakuje , tryumfalnego obwieszczenia "Zdzich Kapka ambasadorem Wisły!!!" i będziemy mieli komplet. Bednarz i Kapka. Za co nas Boże tak karzesz?
|