Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17863
Stary 15.03.2012, 15:03
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
do czego to dochodzi, żeby jeździć po naszym najlepszym zawodniku, gdyby wam jeszcze dawał do tego powody... Melikson ma prawo mieć słabsze momenty, ma prawo być zmęczony, ma prawo łapać urazy, przecież to zawodnik który w każdym niemal meczu tego sezonu był najlepszy na boisku... brak słów
Cały czas mówimy o Wiśle Kraków ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując