Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17861
Stary 15.03.2012, 14:59
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba przyznać że tyle bolesnych wejść i kos co on zarobił, to ja nie przypominam sobie nikogo innego w Wiśle.Na początku to w ogóle wydawało się że ubiją go w ciągu kilku meczów a on pojęczał , wstawał i ciśnął dalej
Ale ostatnio faktycznie coś podupadł

I też się zgadzam że jak on chce dokonać na prawdę skoku do przodu a nie tylko kroku, a wiek już taki że zbyt dużo czasu na 'budowanie pozycji' nie ma - to musi zapierdalać do wiosny bo inaczej to taki Celtic mu może zostanie - niby wielki klub ale kopanina z pługami większymi niż w naszej lidze
Może liga belgijska ale tu też co pokazał dwumecz, szału nima.
No sam nie rozwalił Standardu, ale w Belgii spokojnie by sobie poradził.
..
Odpowiedz cytując