Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2991
Stary 15.03.2012, 14:25
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie z innej beczki. Dlaczego konta osobników typu "Krzysia Grabskiego" nie są blokowane za wypowiedź jak ta powyżej? Przecież to jawna prowokacja. Jak tak bardzo chce podyskutować o mistrzostwie i jego (niespełnionych) nadziejach na awans Legii do LM, to niech znajdzie sobie forum odpowiedniej drużyny.

Dobrze się czujesz? Od kiedy sięgam pamięcią kibice przeciwnych drużyn wypowiadali się w temacie ekstraklasy i każdy wierzy w swój zespół, a Krzysztof Grabski dodatkowo nam słodzi tekstami "najlepsze forum klubowe" I za to miałby ktoś banować? Tak cię to boli, że Legia po tylu latach ma szansę na mistrzostwo? Może nie zaglądaj do tematu ekstraklasa, bo Ci żyłka pęknie jak Legia faktycznie wywalczy tytuł i będziemy mieli oblężenie kibiców z Warszaqwki
Odpowiedz cytując