MatMario napisał(a):

|
A co jest w tej wkładce w multikinie?
|
Reklama biletu VIP. Ledwie 250 zł za mecz...
I to jest dodatek do biletu w multipleksie, gdzie się chodzi przede wszystkim ze względu na przystępne dla młodzieży i studentów ceny biletów. Po prostu ręce opadają.