Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 15.03.2012, 13:37
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A co jest w tej wkładce w multikinie?
Reklama biletu VIP. Ledwie 250 zł za mecz...

I to jest dodatek do biletu w multipleksie, gdzie się chodzi przede wszystkim ze względu na przystępne dla młodzieży i studentów ceny biletów. Po prostu ręce opadają.
Odpowiedz cytując