Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17850
Stary 15.03.2012, 13:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tak na chłopski rozum jeśli jakiś zawodnik (niekoniecznie akurat piłka nożna) specjalnie unika grania żeby nie złapać kontuzji i odejść to jest u mnie na poziomie klocka lecącego rurą w dół.


Sorry, jakby mi ktoś w firmie zacząć się tak zachowywać, w sensie że chce odejść i w związku z tym unika pracy albo się opieprza to postarałbym się żeby te dwa, trzy miesiące pamiętał do końca swojej kariery albo i dłużej.

Jest to oznaka zerowego poziomu profesjonalizmu i szacunku dla pracodawcy.
Uważasz, że to co napisałeś można przypisać Maorowi?
Odpowiedz cytując