Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17849
Stary 15.03.2012, 13:14
chopin napisał(a):Wyświetl post
tak na chłopski rozum kto kupi zawodnika kontuzjowanego

Tak na chłopski rozum jeśli jakiś zawodnik (niekoniecznie akurat piłka nożna) specjalnie unika grania żeby nie złapać kontuzji i odejść to jest u mnie na poziomie klocka lecącego rurą w dół.


Sorry, jakby mi ktoś w firmie zacząć się tak zachowywać, w sensie że chce odejść i w związku z tym unika pracy albo się opieprza to postarałbym się żeby te dwa, trzy miesiące pamiętał do końca swojej kariery albo i dłużej.

Jest to oznaka zerowego poziomu profesjonalizmu i szacunku dla pracodawcy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując