Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16164
Stary 15.03.2012, 12:59
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Drozd co Ty bredzisz.

To że JK zostanie postawiony przed TK, a to że chce się z nim dogadać Donald w temacie deregulacji to 2 różne sprawy. Ja wiem, że Ty i inni Prawi widzą zero-jedynkowo. Albo lochy, albo dobroć pod miłosnym wezwaniem. Ja potrafię zrozumieć i oddzielić te 2 sprawy, bo po pierwsze TK dla JK i Ziobry jeszcze nie jest pewny, a tym bardziej wyrok, a deregulacja jest tematem ważnym i prowadzonym teraz. Skoro JK jest obecnie bez wyroku to dlaczego z nim nie współpracować skoro i on jest do tego "chętny"

I tak jest ze wszystkim. albo z nami albo giń. Czyż nie było tak na wczorajszym balu przebierańców po kancelarią?
Co Ty bredzisz? Ja z prostakiem który fałszywie mnie oskarża nie mam zamiaru dyskutować, bo mu nie ufam. Pojmujesz? A prostak który jednego dnia fałszywie oskarża, a drugiego zaprasza do współpracy to już po prostu szczyt.

Dokładnie o takich którzy "potrafią te sprawy rozdzielić" pisałem powyżej.

Są takie sprawy które każdy rozsądny człowiek popiera. Tych którzy takich spraw nie popierają , mam w poważaniu...
Hej Nasz TS !!