Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17847
Stary 15.03.2012, 12:49
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jirsak potrafi zagrać świetną piłkę na centymetry jak mało kto u nas w drużynie, potrafi ładnie rozegrać piłkę na krótkiej przestrzeni, potrafi wykonywać nieźle stałe fragmenty. Tylko dlaczego pokazuje to góra trzy razy na rundę?! Jak to z nim jest? On jest wiecznie zablokowany, czy jego piękne niekiedy zagrania to po prostu zwyczajny fart? Zawsze będzie mnie ciekawić gdzie byłby ten piłkarz, gdyby Skorża na niego postawił. Mam wrażenie, że miał naprawdę duży potencjał. Mam przeczucie, że jak teraz od nas odejdzie i przygarnie go Ruch, Korona, czy inny polski klub to odżyje tam i będzie gwiazdą. Poczucie bezpodstawne, jedyne przesłanki to te jego niecodzienne zagrania raz na kilka miesięcy. Sympatyczny facet. Mimo, że zawodzi ostatnio to gdyby nie kosztował zbyt wiele to można przedłużyć kontrakt i wypożyczyć go.

Statystyki Jirsaka w Ekstraklasie (wg TM):
101 meczów, w tym pełnych tylko 17. Aż 57 razy wchodził z ławki. Wychodzi, więc na to, że w podstawowym składzie grał 44 razy w ciągu 5 lat. Dość ciekawe.
Jirsak na bank jest bardziej perspektywiczny niż Garguła. Tylko to nie jest gość do grania na aferę. On jest idealny do gry piłka po ziemi na małej przestrzeni. Tylko trzeba dać mu grać i on sam musi poczuć że ktoś na niego liczy. Jeżeli w pierwszym składzie wychodzi 8 razy w roku to czego można oczekiwać. Pytasz sie czemu pokazuje sie kilka razy na rundę? A ile meczy grał w rundzie od początku? Inna sprawa że go kopia z tyłu bo potrafi przyjąć piłkę, a nasze czarne tego nie widzą,
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując