Szpen napisał(a):

|
widzę że trzeźwo myślisz i czytasz. Ja widzę w tym temacie białkowanie PiS jak tylko się da i obarczanie za wszystko PO - nawet za lata w których nie rządzili.
|
Nie jestem zwolennikiem i adwokatem PiS-u i nigdy nie będę. Radzę się jednak dokładnie zapoznać z faktami z 2005 roku i dowiedzieć się dlaczego nie powstał tzw. PO-PiS i z czyjej winy.
To tak na marginesie tego co rzekomo strasznie złego działo się w latach 2005 - 2007, kiedy to autorytarne/totalitarne rządy PiS-u niszczyły wszystko i wszystkich z biedną "platformerską" opozycją na czele.