Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16162
Stary 15.03.2012, 12:42
Drozd co Ty bredzisz.

To że JK zostanie postawiony przed TS, a to że chce się z nim dogadać Donald w temacie deregulacji to 2 różne sprawy. Ja wiem, że Ty i inni Prawi widzą zero-jedynkowo. Albo lochy, albo dobroć pod miłosnym wezwaniem. Ja potrafię zrozumieć i oddzielić te 2 sprawy, bo po pierwsze TS dla JK i Ziobry jeszcze nie jest pewny, a tym bardziej wyrok, a deregulacja jest tematem ważnym i prowadzonym teraz. Skoro JK jest obecnie bez wyroku to dlaczego z nim nie współpracować skoro i on jest do tego "chętny"

I tak jest ze wszystkim. albo z nami albo giń. Czyż nie było tak na wczorajszym balu przebierańców po kancelarią?
Ostatnio edytowane przez Szpen : 15.03.2012 o godz. 13:31.