Ajax napisał(a):

Już za rok na forum płacz za Basałajem ehhhh
|

A czym niby zasłużył Basałaj żeby po nim płakać? Tylko nie pisz że miał wizję, bo wizję to ma każdy pacjent szpitala im prof. Babińskiego. Prezes nie musi mieć wizji, wystarczy, że będzie realizował rozsądne wizje innych.
Dlaczego nie można dzień przed meczem zgłosić że na karnet nr xxyxyy jutro nie będzie wchodził Zenek Kowalski tylko Zenobia Kowalska nr pesel xxxxxxxxx albo nr karty kibica xxxxvxx. Takie to trudne?
Mam zagadkę. Co swego czasu znajdowało się w miejscu gdzie teraz rosną chwasty, po lewej stronie stojąc twarzą do wejścia na trybunę północną.