Wyświetl pojedynczy post
lysy018
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: Rudno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17846
Stary 15.03.2012, 12:27
Evenstar napisał(a):Wyświetl post
No na prezydenta Cała prawda
Gdyby tylko można było to kliknął bym "Lubię to!" ale taka prawda i wydaje mi się że to jest takie "polskie" zawsze narzekamy na swoje powołując się na przykłady z europy zachodniej, a gdy ktoś próbuje coś nowego wprowadzić i czasem coś nie wyjdzie tak jak by sobie tego wszyscy życzyli to znajduje się rzesza ludzi "specjalistów" do krytykowania i tak się kręci ten nasz cyrk zawany Polską.
Odpowiedz cytując