Evenstar napisał(a):

No na prezydenta Cała prawda
|
Gdyby tylko można było to kliknął bym "Lubię to!"

ale taka prawda i wydaje mi się że to jest takie "polskie" zawsze narzekamy na swoje powołując się na przykłady z europy zachodniej, a gdy ktoś próbuje coś nowego wprowadzić i czasem coś nie wyjdzie tak jak by sobie tego wszyscy życzyli to znajduje się rzesza ludzi "specjalistów" do krytykowania i tak się kręci ten nasz cyrk zawany Polską.