Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16160
Stary 15.03.2012, 12:06
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie patrze i widze ze sa ludzie dla ktorych niezaleznie co sie stanie winny jest PiS. Nawet jesli dupy da Platforma to wtedy ewentualnie "winni sa jedni i drudzy"
widzę że trzeźwo myślisz i czytasz. Ja widzę w tym temacie białkowanie PiS jak tylko się da i obarczanie za wszystko PO - nawet za lata w których nie rządzili.