Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 15.03.2012, 11:42
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Ekstraklasa. Wisła u progu rewolucji

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...rewolucji.html
Po kilu przeczytanych zdaniach można dojść do wniosku, że takie absurdy mógł napisać tylko jawor.
Najbardziej śmieszy mnie to że w jego opinii Bednarz zbudował zespól od zera podczas gdy gracze z jego pierwszego zaciągu nie stanowili w żadnym stopniu o sile tamtej drużyny którą reaktywował po prostu Skorża. W drugim zaciągu zamiast wzmocnić udało mu się ją osłabić ponieważ ściągnął Łobodzińskiego, który był kłopotem również z tego względu, że musiał grać gdyż dużo kosztował. Nie długo w mediach przeczytam, że Bednarz zamienia wodę w wino.

Kojarzy ktoś nazwisko tego włoskiego menago, z którym Bednarz robił interesy ? Chyba nie dawno wciskał tego Boliwijczyka Bejarano.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.03.2012 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując