ziz99 napisał(a):

Po kilu przeczytanych zdaniach można dojść do wniosku, że takie absurdy mógł napisać tylko jawor.
Najbardziej śmieszy mnie to że w jego opinii Bednarz zbudował zespól od zera podczas gdy gracze z jego pierwszego zaciągu nie stanowili w żadnym stopniu o sile tamtej drużyny którą reaktywował po prostu Skorża. W drugim zaciągu zamiast wzmocnić udało mu się ją osłabić ponieważ ściągnął Łobodzińskiego, który był kłopotem również z tego względu, że musiał grać gdyż dużo kosztował. Nie długo w mediach przeczytam, że Bednarz zamienia wodę w wino.
Kojarzy ktoś nazwisko tego włoskiego menago, z którym Bednarz robił interesy ? Chyba nie dawno wciskał tego Boliwijczyka Bejarano.