sandbender napisał(a):

|
Jaki Basałaj był taki był.
|
Do plusów Basałaja należy dołożyć również traktowanie byłych piłkarzy Wisły, którzy teraz są zapraszani na mecze a legendy upamiętniane.
Pamietamy że rożnie z tym bywało i np: Iwan czy Motyka mieli zakazy wstepu na nasz stadion
