Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1305
Stary 15.03.2012, 11:26
Jaki Basałaj był taki był.
Ale nowy prezes, podobno zwiazany z TF,lepszy nie będzie bo będzie typowym prezesem korporacyjnym.
Czyli będzie patrzył żeby na koniec danego okresu zgadzały się wskaźniki, żeby premię zapisaną w kontrakcie odebrać. Będzie mu wszystko jedno czy po nim zostanie klub miodem i mlekiem płynący czy zgliszcza. Wychylać się nie będzie, sport go będzie mało interesował.
Takie moje zdanie.
Odpowiedz cytując