|
Jaki Basałaj był taki był.
Ale nowy prezes, podobno zwiazany z TF,lepszy nie będzie bo będzie typowym prezesem korporacyjnym.
Czyli będzie patrzył żeby na koniec danego okresu zgadzały się wskaźniki, żeby premię zapisaną w kontrakcie odebrać. Będzie mu wszystko jedno czy po nim zostanie klub miodem i mlekiem płynący czy zgliszcza. Wychylać się nie będzie, sport go będzie mało interesował.
Takie moje zdanie.
|