Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 15.03.2012, 02:06
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio patrzyłem jakim polskim zawodnikom kończą się kontrakty.

Między innymi:
Bramkarze: Pawełek, Fabiański, Kuszczak
Obrońcy: Głowacki, Celeban, Wojtkowiak, Pazdan, Boenisch, Pawelec, Sznaucner, Słodowy, Kowalczyk
Pomocnicy: Janota, Bandrowski, Dudka, Zieńczuk, Madej, Kosowski, Rakowski, Cywka
Napastnicy: Jeleń, Frankowski,Teodorczyk, Abbott, Stępiński

Na niektórych nas nie stać, niektórzy są za starzy, inni za słabi, ale są też tacy że warto zaryzykować. Pogrubiłem piłkarzy wartych uwagi. Niektóre nazwiska są tak głośne, że szanse są małe, ale warto zapytać - piłkarze po przejściach w poprzednich klubach, albo doświadczeni.

Można także spróbować sprowadzić znowu Brożków. Pewnie nie będą zbyt drodzy.
Ludzie ogarnijcie się! Czas płynie naprzód! Na powrotach byłych graczy sukcesu nie zrobimy, tak jak Żuraw nie był tym piłkarzem co kiedyś tak Głowa czy Brożki też już kroku naprzód Wiśle nie dadzą. Owszem mogą wrócić jako UZUPEŁNIENIE składu ale na pewno nie jako podstawa. Zresztą Paweł pewnie jeszcze by Wiśle pomógl ale Piotrek Taki drugi Dragan, ni to obrońca ni to skrzydłowy. jelenia trzeba było brać ale kilka lat temu, teraz to on ma wysokie wymagania finansowe bo chce jeszcze trochę zarobić a my już na nim nie zarobimy potem nic. Wrócił już Bednarz za chwilę wróci Wilczek jeszcze tylko weźmy do tego Smudę i poczujmy się jak za dawnych lat. Tylko że te lata już minęły. Nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów z nimi jak byli młodsi, mamy awansować teraz Tym bardziej, że Mistrza to w tym roku nie ma szans zrobić więc trzeba budować drużynę która go odzyska za rok a potem powalczy o Ligę Mistrzów. Podsumowując Głowacki i Sznaucner 33 lata, Jeleń 31 lat, Brożki 29 lat. Naprawdę na nich chce ktoś Wisłę budować? Była moda na zagraniczny stary szrot teraz bierzemy szrot krajowy?
Odpowiedz cytując