Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1290
Stary 14.03.2012, 21:43
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam, że podobno wraz ze zmianami w zarządzie nadchodzi zmiana polityki klubu i mamy odważniej stawiać na Polaków to nie wiem czy się śmiać czy płakać? To znaczy na kogo konkretnie ma stawiać Wisła? Bo ja nie widzę tych mitycznych dobrych polskich piłkarzy, na których byłoby nas stać. To w tym momencie jest po prostu niemożliwe. No chyba, że idziemy drogą takiego Bełchatowa czyli w stronę totalnej ligowej mizerii. Na tym ma polegać ta odwaga, że nie boimy się dziadostwa?
Ostatnio patrzyłem jakim polskim zawodnikom kończą się kontrakty.

Między innymi:
Bramkarze: Pawełek, Fabiański, Kuszczak
Obrońcy: Głowacki, Celeban, Wojtkowiak, Pazdan, Boenisch, Pawelec, Sznaucner, Słodowy, Kowalczyk
Pomocnicy: Janota, Bandrowski, Dudka, Zieńczuk, Madej, Kosowski, Rakowski, Cywka
Napastnicy: Jeleń, Frankowski,Teodorczyk, Abbott, Stępiński

Na niektórych nas nie stać, niektórzy są za starzy, inni za słabi, ale są też tacy że warto zaryzykować. Pogrubiłem piłkarzy wartych uwagi. Niektóre nazwiska są tak głośne, że szanse są małe, ale warto zapytać - piłkarze po przejściach w poprzednich klubach, albo doświadczeni.

Można także spróbować sprowadzić znowu Brożków. Pewnie nie będą zbyt drodzy.
Odpowiedz cytując