Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17839
Stary 14.03.2012, 20:11
raindog napisał(a):Wyświetl post
Patrz jak gramy za Probierza - z kontry. Teraz rozumiesz?

Jak graliśmy tak za Maaskanta - płacz, że nie ma jaj.
Jak graliśmy ładnie za Moskala - płacz, że nie ma wyników.
Gramy skuteczniej za Probierza, płacz, że nie gramy ładniej ;/
[FONT=Arial]Chodziło mi o to narzekanie, że każdy trener robi coś źle, ale nikt nie widzi, że jest to skutek przesunięcia akcentu na atak lub obronę. Tutaj nigdy nie dogodzisz...[/FONT]
Odpowiedz cytując