|
Senior Member
Offline
|
|
raindog napisał(a): 
Patrz jak gramy za Probierza - z kontry. Teraz rozumiesz?
Jak graliśmy tak za Maaskanta - płacz, że nie ma jaj.
Jak graliśmy ładnie za Moskala - płacz, że nie ma wyników.
Gramy skuteczniej za Probierza, płacz, że nie gramy ładniej ;/
|
[FONT=Arial]Chodziło mi o to narzekanie, że każdy trener robi coś źle, ale nikt nie widzi, że jest to skutek przesunięcia akcentu na atak lub obronę. Tutaj nigdy nie dogodzisz...[/FONT]
|
|