Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17831
Stary 14.03.2012, 18:50
http://www.weszlo.com/news/9794-Jerz...radl_sie_chaos

A my nie? Gra Eugen Polanski, mimo że mamy Ariela Borysiuka. Gra Perquis, a mamy Marcina Kamińskiego. Powołania dostaje Sebastian Boenisch, który w Werderze grał sto lat temu.
W Realu też tak jest – kibice wolą swoich. Ale wszystko zależy od tych chłopaków. Jak osiągną sukces na Euro, to się obronią. Ale każda decyzja, żeby dać kolejny paszport, może być destrukcyjna. Legia, Wisła, Lech... U nas też rodzą się talenty. W Wiśle widziałem kilkunastu dobrych zawodników.

W jakim wieku, bo to chyba kiepski przykład.
Szesnaście lat. Ale takiego prawdziwego szkolenia nie ma pewnie żaden klub. Nie słyszałem, żeby szesnastolatek wchodził do pierwszego zespołu.


Oh, jakie to motywujące na przyszłość
Odpowiedz cytując