Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 14.03.2012, 18:30
Już dawno przestałem się przejmować tym co Wisła pokazuje w tym sezonie jeżeli chodzi o styl.W tym momencie liczy się tylko i wyłącznie wynik, a że jest korzystny, to trzeba się z tego cieszyć.
Odpowiedz cytując