Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17830
Stary 14.03.2012, 18:20
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi proszę, gdzie jest napisane, że Melikson nie pojechał do Poznania bo ma kontuzję? Na oficjalnej nie ma o tym ani słowa... Probierz powiedział, że nie bierze Meliksona, bo nie chce go po prostu przemęczyć i że bardziej przyda mu się w lidze. Po drugie weźcie też pod uwagę fakt, że on niedawno miał nadciągnięty dwugłowy, więc nie może grać każdego meczu na pełnych obrotach...
ale po co mu Melikson w tej lidze ?
Serio, po co ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując