Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25225
Stary 14.03.2012, 18:14
wierny napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie jak jest z umieszczaniem zdjęć np znanych celebrytek na blogu, fanpagu itp. Chodzi mi o zdjęcia powszechnie dostępne w internecie?
Można to robić, nie narusza się jakiś praw?
Na jakiej zasadzie działają te wszystkie strony z tapetami?
nie naruszasz praw bo to są osoby publiczne
tak mi sie wydaje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując