|
Powiedzcie mi proszę, gdzie jest napisane, że Melikson nie pojechał do Poznania bo ma kontuzję? Na oficjalnej nie ma o tym ani słowa... Probierz powiedział, że nie bierze Meliksona, bo nie chce go po prostu przemęczyć i że bardziej przyda mu się w lidze. Po drugie weźcie też pod uwagę fakt, że on niedawno miał nadciągnięty dwugłowy, więc nie może grać każdego meczu na pełnych obrotach...
|